❖ MUTFAK

Çağdaş Mutfak’ın 3 farklı mutfak modelinden birini seçip, bu modelleri tek bir dokunuşla tarzına uygun hale getirebilirsiniz. Doğal ahşaptan laminanta, akrilikten cama, lakeden melamine birçok malzeme ile yüzlerce renk ve doku seçeneği sunan Çağdaş Mutfak ürünlerinin her köşesini dilediğiniz gibi kişiselleştirebilir, bu alanlarda sevdiklerinizle birlikte uzun yıllar keyfli zaman geçirebilirsiniz.

Şimdi yapmanız gereken tek şey malzemelerinizi ve modelinizi seçmek. Ardından keşif ekibimiz ile projelendirme için evinizi ziyarete gelip, tesisatlarınızdan baca giriş çıkışına kadar tüm detayları analiz ederek size en uygun mutfağı 3 boyutlu olarak çizip, sonrasında detaylıca size gösterebilir.

Şaşırtıcı duvar kağıtları, zekice tasarlanmış duvar üniteleri, çok yönlü mobilyalar, mutfak tezgahları, renk ve materyallerin orijinal bir şekilde kullanımı, birçok stil çeşidi, farklı şekillerde kullanabileceğiniz dekoratif eşyalar, görüp görebileceğiniz en iyi mutfak tasarımlarını Çağdaş Mutfak sizin için oluşturuyor.